cc_500x350px

CannabiComplex CC+

Co znamená CC+?

Označení CANNABICOMPLEX (CC +) zaručuje, že produkt obsahuje komplex získaný z celé rostliny konopí a zahrnuje: všechny aktivní složky ze semen (konopný olej obsahující nenasycené mastné kyseliny, esenciální aminokyseliny, fosfolipidy …) a fytokomplex s širokou škálou kanabinoidů a terpenů.

Čerstvost a čistota

Cíl? Přírodní látky v nativní podobě

Extrakce použitá k získání těchto látek je velmi jemná, při nízkých teplotách (do 40°C) a nízkém tlaku, aby se zachovalo široké spektrum účinných látek (uvedených CC +), které by jinak byly degradovány. Rostliny konopí, které používáme k výrobě CC +, pocházejí z ruční sklizně z ekologického zemědělství.

carousel_cc+_500x350px_3
carousel_cc+_500x350px_2

Tradice, ekologie, inovace

Kvalita a bezpečnost

Tradiční postupy spojené s inovativními technologiemi vedou k získávání jedinečných komplexů přírodních látek ve vysoké kvalitě. Citlivý přístup a důsledná péče při zpracování jsou klíčem k dosažení jedinečné kvality, kterou Vám přinášíme v produktech obsahující CannabiComplex CC+.

Suroviny – konopí herbu – pěstujeme v souladu se správnou pěstitelskou praxí a zpracováváme v laboratořích se zavedenou správnou výrobní praxí.

V synergii s přírodou

Od semínka po výsledný produkt

Pro získání rostlinného materiálu jedinečné kvality je důležitá péče o osivo, výběr z legálních odrůd ověřených pro vysoký obsah účinných látek a pozemků pro pěstování tak, aby konopí vyrostlo v co nejčistším prostředí, v souladu s principy ekologického zemědělství.

Naše znalosti pocházejí ze shromážděných studií a mnohaletých zkušeností – více si můžete přečíst v rubrice Výzkum a produkce

cc2_500x350px