INFORMACE K NÁKUPU

Zásilky odesíláme službou PPL. Cena za zásilku je 120,- Kč.

Po uhrazení objednávky předáváme následující pracovní den zásilku přepravci.

Doba doručení je 1 – 2 dny.

Vaši objednávku přichystáme a ve chvíli, kdy je nám připsána platba, obratem odesíláme.

Snažíme se, abychom měli aktuální stav zboží na eshopu, každopádně v případě, že by nějaké zboží nebylo skladem, okamžitě Vás informujeme emailem, příp. se s Vámi domluvíme na náhradním řešení.

V prvé řadě VŽDY pečlivě zkontrolujte zásilku při převzetí od přepravce – v případě jejího poškození, je třeba ji reklamovat ihned přímo u přepravce – na pozdější reklamace nejsou brány zřetel.

V případě, že jste obdrželi závadné či jiné zboží, než které jste si objednali, postupujte dle pokynů v části Reklamace

Jako registrovaný zákazník máte možnost si uložit oblíbené produkty do Seznamu přání, kde Vám zůstavají rychle dostupné pro přístí objednávku, příp. je můžete snadno a přehledně porovnat s jinými produkty bez toho, abyste zahájili proces objednávky.

Ne, zvýhodněný nákup na eshopu ekokup je podmíněn registrací. Nabízené produkty lze bez registrace nakoupit na eshopu www.the-hemp.com

Ano, registrovaní zákazníci mohou zboží nakoupit osobně v našich provozovnách a také si jej mohou objednat k osobnímu odběru ve výdejním místě.

INFORMACE K PLATBĚ

V současné chvíli je možná pouze úhrada předem na účet.

Během měsíce února 2021 bude implementována platební brána pro přijímání plateb kartou.

Doklad Vám bude zaslán emailem, jakmile objednávku vyřídíme – předáme přepravci.

Tento elektronický doklad slouží i pro příp. reklamaci zboží.

INFORMACE K SÍTI EKOKUP

Ano, registrovaní zákazníci se mohou přihlásit jako podporující členové spolku a požádat o členství ve spolku prostřednictvím jiného člena spolku. Pro více informací nás kontaktuje na info@ekokup.com. Členství ve spolku umožňuje členům získávat informace produktech a novinkách, exkluzivní nabídky a aktivní účast na rozvoji činnosti spolku včetně ekonomické účasti