ZÁKLADNÍ INFORMACE A REGISTRACE

Pro nákup na eshopu Ekokup.com je třeba registrace. Registrací získáváte okamžitou a stálou slevu na veškeré produkty ve výši 20%.

Současně Vám zpřístupníme informace o přednáškách a školeních a zajistíme Vám možnost účasti na diskuzích a workshopech.

Umožníme Vám zapojit se do našich udržitelných eko-logických aktivit jak krátkodobých, tak i dlouhodobých. Získáte informace o probíhajících sklizních bylin s možností aktivní účasti.

Registrací učiníte první krok pro možný vstup do sítě EKOKUP – distribučního řetězce.

*Návštěvníci eshopu, kteří nemají o registraci zájem, mohou veškeré zboží též zakoupit na sesterském eshopu www.ekoko.cz.

Zákazníci registrující se v eshopu EKOKUP mají možnost se seznámit s úplnými obchodními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.

Vážíme si Vaší přízně a věříme, že eshop EKOKUP.com Vám dodá produkty, které Vám nebo Vaši blízkým pomohou či jen tak udělají radost.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our ochrana osobních údajů.

Registrujte se na odkazu níže a během pár minut získáte účet a přístup ke kvalitním produktům na eshopu EKOKUP za jedinečné ceny. V sekci "Můj účet" pak naleznete aktuální stav zpracování Vašich objednávek i jejich historii.
Registrovat se