ZÁKLADNÍ INFORMACE A REGISTRACE

Registrací získáváte okamžitou slevu 12% na veškeré produkty.

Současně Vám zpřístupníme informace o přednáškách a školeních a zajistíme Vám možnost účasti na diskuzích a workshopech.

Umožníme Vám zapojit se do našich udržitelných eko-logických aktivit jak krátkodobých, tak i dlouhodobých. Získáte informace o probíhajících sklizních bylin s možností aktivní účasti.

Registrací učiníte první krok pro možný vstup do sítě EKOKUP – distribučního řetězce.

Zákazníci registrující se v eshopu EKOKUP mají možnost se seznámit s úplnými obchodními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.

Vážíme si Vaší přízně a věříme, že eshop EKOKUP.com Vám dodá produkty, které Vám nebo Vaši blízkým prospějí či jen tak udělají radost.

Registrací (kliknutím na tlačítko REGISTROVAT SE) souhlasíte s obchodními podmínkami uvedenými na stránce obchodní podmínky a s nakládáním s Vašimi osobními údaji. Vaše osobní údaje jsou zpracovávány dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a budou použity pro pro zlepšení procházení těchto stránek, ke správě Vašeho účtu a pro další účely popsané na stránce ochrana osobních údajů.

Registrujte se prostřednictvím formuláře a okamžitě získáte účet na eshopu EKOKUP a možnost objednat kvalitní produkty za jedinečné ceny. Při registraci zvolte JEDNODUCHÉ uživatelské jméno pro snadné přihlášení a snadnou identifikaci v systému. Uživatelské jméno NELZE v budoucnu změnit! Uživatelské jméno a email musí být jedinečný. Pokud je uživatelské jméno nebo email registrován, nelze jej použít pro další účet. V souladu s obchodními podmínkami a podmínkami pro ochranu osobních údajů budete později vyzváni k doplnění povinných konaktních údajů. V sekci "Můj účet" naleznete aktuální stav zpracování Vašich objednávek i jejich historii. Jako registrovaný zákazník se můžete stát členem sítě EKOKUP spolku ŽIVA spolu-práce. V případě, že jste již registrovanými zákazníky EKOKUPu, můžete se přihlásit.
Registrovat se