INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Tato stránka je dostupná pouze registrovaným zákazníkům a členům spolku ŽIVA spolu-práce, z.s. a distribuční sítě EKOKUP.

Staňte se součástí našeho spolku ŽIVA spolupráce, z.s. a získejte přístup k aktuálním informacím z ekologického zemědělství, výroby bio kosmetiky a bio potravin ze sítě našich spolupracujících zemědělců a výrobců.

Registrací (kliknutím na tlačítko REGISTROVAT SE) souhlasíte s obchodními podmínkami uvedenými na stránce obchodní podmínky a s nakládáním s Vašimi osobními údaji. Vaše osobní údaje jsou zpracovávány dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a budou použity pro pro zlepšení procházení těchto stránek, ke správě Vašeho účtu a pro další účely popsané na stránce ochrana osobních údajů.

Registrujte se prostřednictvím formuláře a okamžitě získáte účet na eshopu EKOKUP a možnost objednat kvalitní produkty za jedinečné ceny. Při registraci zvolte JEDNODUCHÉ uživatelské jméno pro snadné přihlášení a snadnou identifikaci v systému. Uživatelské jméno NELZE v budoucnu změnit! Uživatelské jméno a email musí být jedinečný. Pokud je uživatelské jméno nebo email registrován, nelze jej použít pro další účet. V souladu s obchodními podmínkami a podmínkami pro ochranu osobních údajů budete později vyzváni k doplnění povinných konaktních údajů. V sekci "Můj účet" naleznete aktuální stav zpracování Vašich objednávek i jejich historii. Jako registrovaný zákazník se můžete stát členem sítě EKOKUP spolku ŽIVA spolu-práce. V případě, že jste již registrovanými zákazníky EKOKUPu, můžete se přihlásit.
Registrovat se